Biz kimiz?

SEV-EK LİMİTED ŞİRKET KURULUŞUDUR 

 

SEV-EK GIDA İNŞ.KONFNAK.TUR.TELE.ÖD.ARACVE TA.SİS.S.VE T.L.Ş KURULUŞUDUR

 

 

 

 

EKERLER BISIKLET OLARAK BISIKLET TUTKUNLARINA HIZMET VERMEYI AMAÇLAYAN BIR DÜKKANIZ VE 1972 YILINDAN BU YANA BISIKLET SEKTÖRÜNDE HIZMET VERMEKTEYIZ. YILLARIN VERMIŞ OLDUĞU TECRÜBE VE BILGI BIRIKIMI ILE BISIKLET SEKTÖRÜNDE KALITELI VE GÜVENILIR HIZMET SUNUYORUZ. BISIKLET YEDEK PARÇALARI VE AKSESUARLARININ YANI SIRA, BISIKLET KULLANICILARININ TÜM IHTIYAÇLARINI KARŞILAMAK IÇIN ÇEŞITLI ÜRÜNLER SUNUYORUZ. BISIKLET KILIDI, BISIKLET IÇIN ÇANTALAR, SÜSPANSIYON SISTEMLERI, JANTLAR, LASTIKLER, BISIKLET AYDINLATMA SISTEMLERI, BISIKLET KASKLARI GIBI ÜRÜNLERIMIZ ARASINDA BULUNMAKTADIR. AYRICA, BISIKLET TAMIR VE BAKIMI IÇIN GEREKLI TÜM ARAÇ VE GEREÇLERI DE STOKLARIMIZDA BULUNDURUYORUZ.AYRICA MOTOSIKLET AKSESUARLARI OLARAK MOTOSIKLET ÇANTALARI, MOTOSIKLET KORUMA EKIPMANLARI, MOTOSIKLET AYDINLATMALARI GIBI ÜRÜNLERI DE SATMAKTAYIZ.
TÜM BU PARÇALARIN YANI SIRA, BISIKLET VE MOTOSIKLET BAKIM HIZMETLERI DE SUNMAKTAYIZ.
İSTER BISIKLETINIZIN LASTIĞINI DEĞIŞTIRIN, ISTER MOTOSIKLETINIZIN FREN SISTEMINI ONARIN, BIZIMLE ILETIŞIME GEÇEREK HIZMETLERIMIZDEN YARARLANABILIRSINIZ.
Biz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusunda her zaman maksimum çaba gösteriyor ve bisiklet sektöründe uzman bir ekiple birlikte, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunma konusunda çalışıyoruz. Bisiklet tutkunlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli olarak ürün yelpazemizi genişletiyor ve en güncel ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.
Yıllardır hizmet verdiğimiz bisiklet sektöründe, müşterilerimizin güvenini kazanmış ve her zaman kaliteli hizmet sunma konusunda öncelikli olarak çalışıyoruz. Bisiklet tutkunlarına en kaliteli ürünleri sunmak ve onların bisiklet kullanımını kolaylaştırmak için buradayız ve her zaman burada olmaya devam edeceğiz.
 
AYRICA PIYASADA BULUNABILECEK EN KALITELI PARÇALARI, EN UYGUN FIYATA SATTIĞIMIZI DA BELIRTMEK ISTERIZ.
 BIZIMLE ÇALIŞMANIZ HALINDE, KALITELI ÜRÜNLERI EN UYGUN FIYATA ALABILECEKSINIZ. SATIN ALACAĞINIZ ÜRÜNLERIN KALITESINDEN EMIN OLABILIRSINIZ.
BISIKLETLERINIZI VE MOTOSIKLETLERINIZI TAMIR ETTIREBILECEĞINIZ GIBI, BAKIMINI DA YAPTIRABILIRSINIZ. 

 

 

Shopping Cart
×